Kryterium Leśne MTB

Edycja 2021

18.07.2021 – Suchy Las

wdt_ID Miejsce Numer Uczestnik Kategoria wiekowa Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik Okr 5 Wyniki
1 1 286 GÓRNIAK Michał M2(M)(1) Poznań Rybczynski-Bikes Remmers Tp-Link Team 00:01:29 00:14:28 00:14:25 00:14:30 00:14:45 00:59:38
2 2 223 DRUŻYŃSKI Sławomir M3(M)(1) Skwierzyna R-Bajk Team 00:01:32 00:14:27 00:14:22 00:14:30 00:14:45 00:59:39
3 3 209 POŁATYŃSKI Maciej M2(M)(2) Klęka Kosox Bike Team 00:01:29 00:14:29 00:14:27 00:14:35 00:15:40 01:00:43
4 4 242 JANAS Krzysztof M4(M)(1) Skwierzyna R-Bajk Team 00:01:33 00:14:28 00:14:38 00:15:07 00:14:59 01:00:46
5 5 222 JĘDRZEJCZAK Bartosz M3(M)(2) Poznań Vezuvio Team 00:01:29 00:14:29 00:14:36 00:14:24 00:15:46 01:00:46
6 6 211 SIEJEK Tomasz M2(M)(3) Rogalin Brak 00:01:31 00:14:30 00:14:37 00:15:06 00:15:01 01:00:48
7 7 236 KACZANOWSKI Filip M4(M)(2) Luboń Skoda Auto Szkoła Bike Team 00:01:30 00:14:28 00:14:37 00:15:10 00:15:02 01:00:48
8 8 281 GIELNIAK Adam M3(M)(3) Poznań 00:01:32 00:14:27 00:14:38 00:15:08 00:15:05 01:00:51
9 9 206 LEWANDOWSKI Jakub M2(M)(4) Poznań Ks Stomil Poznań 00:01:30 00:14:29 00:14:35 00:15:50 00:15:40 01:02:05
10 10 220 MARKIEWICZ Radosław M3(M)(4) Zlotniki Rybczynski-Bikes Remmers Tp-Link Team 00:01:31 00:14:33 00:15:44 00:15:41 00:15:30 01:03:01
Miejsce Numer Uczestnik Kategoria wiekowa Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik Okr 5 Wyniki

Plik PDF do pobrania tutaj

13.06.2021 – Skoki:

KL Skoki 2021

wdt_ID Miejsce open Numer Uczestnik Kategoria wiekowa (miejsce) Miasto Mistrzostwa gminy Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik
1 1 33 Kołacki Mirosław M4(1) Wągrowiec MERX TEAM WĄGROWIEC 00:19:01 00:19:37 00:19:48 00:19:49 01:18:34
2 2 65 Sobkowiak Filip M1(1) Poznań KS Stomil Poznań 00:19:09 00:19:25 00:19:54 00:20:03 01:18:53
3 3 24 Urbański Sławek M4(2) Wągrowiec FTI RACING TEAM 00:19:35 00:19:53 00:20:05 00:20:48 01:20:43
4 4 58 Moczyński Maciej M2(1) Poznań brak 00:19:36 00:20:14 00:20:08 00:20:45 01:21:24
5 5 53 Markiewicz Radosław M3(1) Zlotniki RYBCZYNSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM 00:19:35 00:19:57 00:20:45 00:20:50 01:21:29
6 6 22 Rzymski Paweł M4(3) Poznań MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE 00:19:36 00:19:59 00:20:42 00:20:58 01:21:38
7 7 25 Deba Bartek M3(2) Małocin Skra Paterek IT-Ros Team 00:19:35 00:19:59 00:20:44 00:21:02 01:21:42
8 8 60 Kramek Jakub M2(2) Poznań MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE 00:19:35 00:20:01 00:20:43 00:21:02 01:21:43
9 9 48 Jerzak Damian M3(3) Skoki TAK Hart Skoki 00:19:47 00:20:12 00:20:13 00:21:02 01:21:45
10 10 63 Dutkiewicz Maciej M1(2) Nakło nad Notecią Skra Paterek It-Ros Team 00:19:44 00:21:16 00:21:15 00:20:55 01:23:30
Miejsce open Numer Uczestnik Kategoria wiekowa (miejsce) Miasto Mistrzostwa gminy Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik

Pliki PDF do pobrania:

ZawodyWyniki_OPEN

ZawodyWyniki_K_SKOKI

ZawodyWyniki_M_SKOKI

ZawodyWyniki_K_OPEN

ZawodyWyniki_M_OPEN

ZawodyWyniki_K1

ZawodyWyniki_K2

ZawodyWyniki_K3

ZawodyWyniki_K4

ZawodyWyniki_K4+

ZawodyWyniki_M6+

ZawodyWyniki_M6

ZawodyWyniki_M5

ZawodyWyniki_M4

ZawodyWyniki_M3

ZawodyWyniki_M2

ZawodyWyniki_M1

 

Binduga

Dystans MINI: 2020
Dystans MEGA: 2020

Nekla

Dystans MINI: 2020
Dystans MEGA: 2020

Pobiedziska

Dystans MINI: 2020
Dystans MEGA: 2020

Suchy Las

Dystans MINI: 2020
Dystans MEGA: 2020