Kryterium Leśne – Skoki MTB 2021

OpisTrasaLista zarejestrowanych zawodnikówWyniki

Data: 13.06.2021

Miejsce: Brzeźno k/Skoków

Program imprezy:

– 8:30-10:30 odbiór numerów startowych
– 11:00 Start
– ok. 12:15 wjazd pierwszego z uczestników na metę rajdu
– ok. 14:00 dekoracja i zakończenie imprezy

 

UWAGA ZAPISY MIESZKAŃCÓW GMINY SKOKI

Jeśli jesteś mieszkańcem gminy Skoki i chcesz wystartować w zawodach – opłata dla Ciebie wynosi 50% opłaty startowej, czyli 35 zł.

Jak to zrobić:

👉  zapisujesz się przez panel jak wszyscy – link poniżej

👉 zaznaczasz w polu gmina: Skoki,

👉 w podsumowaniu przed ostateczną płatnością zaznaczasz pole: „zapłaci klub”

👉 dostaniesz e-maila z kontem na które należy przelać 35 zł,

👉 na liście zawodników, status Twojej płatności będzie „oczekujący na wpłatę”

 

Regulamin kryterium Skoki 2021

Zapisy zakończone!

Poniżej link do trasy:

KLIK!

KL Skoki

 

Wyniki OPEN

KL Skoki 2021

wdt_ID Miejsce open Numer Uczestnik Kategoria wiekowa (miejsce) Miasto Mistrzostwa gminy Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik
1 1 33 Kołacki Mirosław M4(1) Wągrowiec MERX TEAM WĄGROWIEC 00:19:01 00:19:37 00:19:48 00:19:49 01:18:34
2 2 65 Sobkowiak Filip M1(1) Poznań KS Stomil Poznań 00:19:09 00:19:25 00:19:54 00:20:03 01:18:53
3 3 24 Urbański Sławek M4(2) Wągrowiec FTI RACING TEAM 00:19:35 00:19:53 00:20:05 00:20:48 01:20:43
4 4 58 Moczyński Maciej M2(1) Poznań brak 00:19:36 00:20:14 00:20:08 00:20:45 01:21:24
5 5 53 Markiewicz Radosław M3(1) Zlotniki RYBCZYNSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM 00:19:35 00:19:57 00:20:45 00:20:50 01:21:29
6 6 22 Rzymski Paweł M4(3) Poznań MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE 00:19:36 00:19:59 00:20:42 00:20:58 01:21:38
7 7 25 Deba Bartek M3(2) Małocin Skra Paterek IT-Ros Team 00:19:35 00:19:59 00:20:44 00:21:02 01:21:42
8 8 60 Kramek Jakub M2(2) Poznań MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE 00:19:35 00:20:01 00:20:43 00:21:02 01:21:43
9 9 48 Jerzak Damian M3(3) Skoki TAK Hart Skoki 00:19:47 00:20:12 00:20:13 00:21:02 01:21:45
10 10 63 Dutkiewicz Maciej M1(2) Nakło nad Notecią Skra Paterek It-Ros Team 00:19:44 00:21:16 00:21:15 00:20:55 01:23:30
Miejsce open Numer Uczestnik Kategoria wiekowa (miejsce) Miasto Mistrzostwa gminy Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik

Pliki PDF do pobrania:

ZawodyWyniki_OPEN

ZawodyWyniki_K_SKOKI

ZawodyWyniki_M_SKOKI

ZawodyWyniki_K_OPEN

ZawodyWyniki_M_OPEN

ZawodyWyniki_K1

ZawodyWyniki_K2

ZawodyWyniki_K3

ZawodyWyniki_K4

ZawodyWyniki_K4+

ZawodyWyniki_M6+

ZawodyWyniki_M6

ZawodyWyniki_M5

ZawodyWyniki_M4

ZawodyWyniki_M3

ZawodyWyniki_M2

ZawodyWyniki_M1