2023

04.06.2023 – Wągrowiec

Wielkopolska Pyra 2023

PDFy: kl#2_open kl#2_kategorie

wdt_ID Miejsce Numer Uczestnik Płeć Kategoria wiekowa(płeć)(msce) Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik Okr 5 Wynik Okr 6 Zaliczone PPC Wyniki
1 1 243 Czechowicz Miłosz M M2(M)(1) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:02:02 00:13:36 00:14:05 00:13:26 00:13:52 00:13:51 6 01:10:55
2 2 518 ŻYWICKI PAWEŁ M M3(M)(1) BYTÓW PREFABET 00:02:03 00:13:35 00:14:05 00:13:26 00:13:53 00:13:50 6 01:10:55
3 3 515 WERENZ SZYMON M M1(M)(1) PIŁA Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:02:05 00:13:42 00:13:58 00:13:29 00:13:50 00:14:00 6 01:11:05
4 4 509 Szmyt Artur M M4(M)(1) Bydgoszcz 0 00:02:04 00:13:37 00:14:04 00:13:38 00:14:12 00:14:07 6 01:11:45
5 5 150 Łojewski Adam M M3(M)(2) Poznań EFAPEL BIKE TEAM 00:02:03 00:13:35 00:14:05 00:13:46 00:14:14 00:14:26 6 01:12:12
6 6 247 Iwaszko Łukasz M M4(M)(2) Bydgoszcz Skra Paerek It-Ros Team 00:02:08 00:13:35 00:14:05 00:13:52 00:14:29 00:14:26 6 01:12:37
7 7 259 Prościński Jarosław M M5(M)(1) Bydgoszcz Sport Serwis Bydgoszcz 00:02:07 00:13:35 00:14:04 00:13:54 00:14:27 00:14:28 6 01:12:37
8 8 222 Rybak Dariusz M M3(M)(3) Owińska JAKŚ-BUD BIEDRUSKO 00:02:13 00:14:22 00:14:48 00:14:58 00:14:33 00:14:23 6 01:15:21
9 9 521 WODARCZAK ŁUKASZ M M4(M)(3) Poznań FogtBikes Team 00:02:22 00:14:23 00:15:07 00:14:41 00:14:21 00:14:24 6 01:15:21
10 10 235 Tarczyński Dariusz M M3(M)(4) Poznan Lewa Wolna 00:02:06 00:14:29 00:14:49 00:14:57 00:14:33 00:14:37 6 01:15:34
Miejsce Numer Uczestnik Płeć Kategoria wiekowa(płeć)(msce) Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik Okr 5 Wynik Okr 6 Zaliczone PPC Wyniki

Puchar Pączka 2023

PDFy: pp#2_kategorie pp#2_open

wdt_ID Miejsce Numer Uczestnik Płeć Kategoria wiekowa Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik Okr 5 Zaliczone PPC Wyniki
1 1 41 Jurach Bartosz M MM(M)(1) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:06:15 00:06:37 00:06:36 00:06:23 00:05:58 5 00:31:51
2 2 21 Czekay Norbert M MŻ(M)(1) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:06:14 00:06:38 00:06:35 00:06:23 00:06:00 5 00:31:52
3 3 22 Sonnenberg Wojciech M MM(M)(2) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:06:15 00:06:37 00:06:36 00:06:23 00:06:29 5 00:32:21
4 4 23 Harenda Dawid M MM(M)(3) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:06:16 00:06:37 00:06:35 00:06:36 00:06:35 5 00:32:42
5 5 39 Graczew Nikola K KM(K)(1) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:06:40 00:07:13 00:07:25 00:07:38 00:07:36 5 00:36:35
6 6 43 Michalski Konrad M MŻ(M)(2) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:07:11 00:07:29 00:07:51 00:07:56 00:08:01 5 00:38:29
7 7 44 Połoński Filip M MŻ(M)(3) Niemcz N-Bike Academy 00:07:21 00:07:57 00:07:53 00:07:58 00:07:34 5 00:38:44
8 8 48 STAROSTKA ADRIAN M MŻ(M)(4) 0 Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:07:35 00:08:18 00:08:31 00:08:13 00:00:00 4 00:32:40
9 9 35 Jaśkowiak Kaja K KŻ(K)(1) Wagrowiec Gogol Junior Team 00:07:27 00:08:26 00:08:30 00:08:19 00:00:00 4 00:32:44
10 10 46 Wrzał Marcel M MŻ(M)(5) Gniezno GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNO 00:07:51 00:08:28 00:08:07 00:08:19 00:00:00 4 00:32:46
Miejsce Numer Uczestnik Płeć Kategoria wiekowa Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik Okr 5 Zaliczone PPC Wyniki

07.05.2023 – Skoki

 

Wielkopolska Pyra 2023

wdt_ID Miejsce Numer Uczestnik Kategoria wiekowa(płeć)(msce) Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wyniki
1 1 224 Sakowski Michał M2(M)(1) Poznań GraveLove Poznań 00:19:06 00:18:37 00:18:14 00:19:00 01:14:58
2 2 141 Jędrzejczak Bartosz M3(M)(1) Poznań Vezuvio Team 00:19:06 00:18:36 00:18:45 00:19:34 01:16:02
3 3 150 Łojewski Adam M3(M)(2) Poznań EFAPEL BIKE TEAM 00:19:07 00:18:36 00:18:44 00:19:38 01:16:06
4 4 212 Markiewicz Radosław M3(M)(3) Zlotniki brak 00:19:14 00:19:51 00:20:05 00:19:53 01:19:05
5 5 222 Rybak Dariusz M3(M)(4) Owińska JAKŚ-BUD BIEDRUSKO 00:19:17 00:19:49 00:20:05 00:19:54 01:19:07
6 6 211 Łysiak Norbert M4(M)(1) Niemcz norbertlysiak.pl 00:19:14 00:19:51 00:20:05 00:20:02 01:19:14
7 7 235 TARCZYŃSKI DARIUSZ M3(M)(5) Poznan Lewa Wolna 00:19:14 00:19:51 00:20:05 00:20:13 01:19:24
8 8 120 Błachowiak Dariusz M3(M)(6) Skoki SKOKI TEAM 00:19:48 00:19:53 00:20:06 00:19:36 01:19:25
9 9 127 Chmielewski Krzysztof M5(M)(1) WRZEŚNIA ATUT-PROMA 00:19:37 00:20:10 00:20:00 00:19:39 01:19:27
10 10 223 Rzymski Paweł M4(M)(2) Poznań MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE 00:19:37 00:20:06 00:20:06 00:19:42 01:19:32
Miejsce Numer Uczestnik Kategoria wiekowa(płeć)(msce) Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wyniki

PDF -> OPEN; KATEGORIE

Puchar Pączka 2023

wdt_ID Miejsce Numer Uczestnik Kategoria wiekowa(płeć)(msce) Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik
1 1 21 Czekay Norbert MŻ(M)(1) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:05:38 00:05:28 00:05:36 00:05:30 00:22:13
2 2 22 Sonnenberg Wojciech MM(M)(1) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:05:39 00:05:27 00:05:36 00:05:31 00:22:15
3 3 23 Harenda Dawid MM(M)(2) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:05:44 00:05:15 00:06:03 00:05:33 00:22:37
4 4 24 Łysiak Stanisław MM(M)(3) Niemcz N-Bike Academy 00:05:53 00:05:06 00:06:52 00:05:58 00:23:51
5 5 27 Fernandez Alexander MŻ(M)(2) MUROWANIEC N-BIKE ACADEMY 00:06:37 00:06:22 00:06:56 00:06:45 00:26:41
6 6 25 Gawron Miłosz MM(M)(4) Dobrcz N-Bike Academy 00:06:42 00:07:17 00:06:04 00:06:46 00:26:51
7 7 19 Knap Tymoteusz MŻ(M)(3) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:06:52 00:08:07 00:05:26 00:06:50 00:27:16
8 8 20 Sonnenberg Zofia KŻ(K)(1) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:07:06 00:07:53 00:05:45 00:06:55 00:27:41
9 9 18 Starostka Adrian MŻ(M)(4) Piła Kolarski Klub Sportowiec Piła 00:07:02 00:08:57 00:05:06 00:07:13 00:28:20
10 10 26 Stróżyk Zuzanna KM(K)(1) Bartodzieje GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC 00:07:14 00:07:09 00:07:08 00:07:10 00:28:43
Miejsce Numer Uczestnik Kategoria wiekowa(płeć)(msce) Miasto Klub Wynik Okr 1 Wynik Okr 2 Wynik Okr 3 Wynik Okr 4 Wynik

PDFy: OPEN; KATEGORIE