Najczęściej zadawane pytania

Bike Cross Maraton

Mam numer startowy z ubiegłego roku, czy mogę z nim wystartować?

Nie, w sezonie 2019 obowiązują numery startowe dotyczące danego sezonu.

Uiściłem/am opłatę startową, numer startowy już mam, czy muszę się pojawić w biurze zawodów?

Nie ma takiej konieczności – wystarczy przypiąć numer startowy do kierownicy, ustawić się w odpowiednim sektorze startowym i czerpać radość z rywalizacji.

Jeżdżę w innym cyklu i mam dobre wyniki, czy mogę otrzymać dziką kartę do wyższego sektora?

Aby ubiegać się o „dziką kartę”, należy wysłać maila na adres biuro@gogolmtb.pl do czwartku  poprzedzającego datę imprezy – wnioski w tej sprawie wysłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Czy mogę wystartować na zwykłym rowerze trekkingowym?

Tak, oczywiście. Do rywalizacji nie są dopuszczone wyłącznie rowery ze wspomaganiem elektrycznym lub jakimkolwiek innym mechanicznym.

 

Rejestracja na zawody, płatności

Czy mogę zapisać się i/lub zapłacić za start na miejscu w biurze zawodów?

Tak, oczywiście. Rejestracja na miejscu w biurze zawodów jest możliwa w godzinach jego funkcjonowania. Godziny funkcjonowania biura zawodów podane są w zakładce dotyczącej konkretnej edycji.

Czy mogę przenieść opłatę z jednego maratonu na inny? Jak to zrobić?

Tak, oczywiście. W naszym panelu rejestracyjnym przejdź do edycji, na którą chcesz przenieść opłatę, zarejestruj się na nią, a w opłatach zaznacz opcję „Przeniesienie poprzedniej wpłaty” oraz zaznacz w „Uwagach do zamówienia” z jakiej edycji chcesz przenieść opłatę. Gdy zweryfikujemy te informację, dostaniesz maila o zakończeniu transakcji.