Życzenia Wielkanocne

Wszystkim rowerzystom, z okazji Świąt Wielkanocnych, Najserdeczniejsze życzenia Spokoju i Zdrowia. Niech zdrowie i pogoda, pozwolą spokojnie pracować nad formą, aby jak już będzie można, skutecznie rywalizować na naszych imprezach.

Jako że Wielkanoc to tradycyjnie potrzebny jest jakiś „zajączek” – taki mini prezent w postaci odrobiny szczegółów dotyczących planowanych imprez.

„Kryteria Leśne” to wyścigi na dystansie ok. 30km, poprowadzone na rundach o długości ok. 7-10km, które zostaną wytyczonych w taki sposób, aby dawały ogrom satysfakcji, a jednocześnie nie zabijały trudnościami. Będzie szeroko, tak aby nikt, nikomu nie przeszkadzał, ale będzie też ciekawie na ,,singlach”, gdy kiera szersza niż 700mm może być wyzwaniem.

Gór nie będzie, ale całkiem płasko też nie. Będą odcinki, które ,,Wielkopolskim Weteranom MTB” przypomną wyścigi XC organizowane w ramach cyklu Thule Cup.

Jeden dystans, 12 kategorii wiekowych, brak generalki, ale podczas finału w Nekli bonus/tombola dla wytrwałych, którzy zaliczą wszystkie imprezy.

I to, co również ważne, czyli miejscówki:

– 13 czerwiec  Skoki             (Brzeźno)

– 18 lipiec       Suchy Las       (Leśniczówka Łysy Młyn)

– 01 sierpień    Wągrowiec     (Wielspin)

– 19 wrzesień  Nekla              (Nekielka)

Warto jednak zaznaczyć, że plany a realizacja to przestrzeń kosmiczna. Wszystko zależy od Covid-u. Miejmy nadzieję, że ,,Cykloza” okaże się skuteczniejsza.

Jeszcze raz wszystkim zarażonym ,,Cyklozą” Zdrowia, Szczęścia i Radości i do zobaczenia na trasach.

Pozdrawiamy Załoga GogolMTB.